Pro jediněčný pocit soukromí
Infolinka ZDARMA: 800 262 737
Poptávka

Barevnost látek

 

Barevnost profilu

 

Screenová roleta pro perfektní světelnou kontrolu

Vylepšete svou bioklimatickou pergolu a užívejte si nejlepší ochranu před slunečním zářením a nepříjemným teplem díky naší screenové roletě.

Co umí naše screenová roleta?

  • Maximální ochrana proti slunečnímu záření - Zapomeňte na nepohodlné žhavé paprsky, naše roleta vám zajistí příjemný stín, abyste si mohli bezstarostně užívat terasu i v horkých dnech.
  • Průnik tepla - Díky inovativním materiálům dokáže naše roleta efektivně zabraňovat nežádoucímu teplu, a tím udržovat vaši terasu příjemně chladnou i v letním žáru.
  • Optimální úroveň přirozeného světla - Naše roleta je navržena tak, aby propouštěla příjemné množství světla na vaši terasu. Užijte si sluneční paprsky bez omezení, a zároveň si udržte interiér příjemně zastíněný.
  • Variabilita a soukromí - S naší screenovou roletou si můžete snadno upravit světelné podmínky na terase dle vašich potřeb. Získáte tak přesně tu atmosféru, kterou si přejete. A co je důležité - roleta vám zaručuje soukromí, takže si užijete relaxaci bez cizích pohledů.
  • Volba látky - Rádi vám nabídneme látku typu blackout, která úplně zatemní váš prostor. Ať už potřebujete maximální soukromí nebo si chcete vychutnat filmový zážitek na terase, tato volba vám to umožní.

Vyberte naši screenovou roletu jako ideální doplněk vaší bioklimatické pergoly a užijte si perfektní světelnou kontrolu, ochranu před slunečním zářením a krásné chvíle na vaší terase!